Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kariera

Esus IT oferty pracy

ESUS IT jest firmą z branży e-commerce, która dostarcza w całej Europie profesjonalne rozwiązania IT poparte wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kompetencjami. Zawsze na czas, ze wsparciem technicznym i w dobrej cenie.

Wyróżnikiem naszej firmy jest skupienie się na zarządzaniu po przez wartości oraz podejście holistyczne do organizacji. Staramy się wdrożyć do firmy jak najwięcej elementów turkusowego zarządzania. W dużym skrócie chcemy aby, każdy współpracownik robił to co jest potrzebne, to co lubi oraz to za co jest odpowiedzialny.

Jesteśmy dynamiczną firmą, która rozwija się i zmienia się bardzo szybko. Potrzebujemy ambitnych, otwartych ludzi, którzy pomogą nam te zmiany wprowadzić. Obecnie poszukujemy osoby, która mogłyby swoim doświadczeniem pomóc nam w optymalizacji pracy magazynu oraz procesów logistycznych, ich tworzeniu i nadzorze nad prawidłowym funkcjonowaniem całego działu:

PRACOWNIK DZIAŁU MARKETINGU

Szczecin/Katowice

Ogłoszenie na specjalistę ds. marketingu Google Ads - kliknij tutaj!

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres job@esus-it.com

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Esus IT – zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2018 poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Wysyłając aplikację wyrażam zgodę, że administratorem moich danych osobowych jest ESUS IT Aleksandra Drobińska z siedzibą w Szczecinie (71-181), ul Somosierry 30A. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w związku z którym przesyłasz do nas swoją aplikację oraz, o ile wyraziłeś na to zgodę, dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Esus IT.

Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez Nas aplikacje.

pixel