kontakt2

KONTAKT Z NAMI

Masz pytanie?

Z pośród naszej listy działów, wybierz Specjaliste z którym chałbyś porozmawiać lub napisz do nas

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

ESUS IT Aleksandra Drobińska
Somosierry 30a
71-181 Szczecin, Polska
NIP: 672-192-76-64

DZIAŁ HANDLOWY

Łukasz Najnigier

+48 692 444 384

lnajnigier@esus-it.com

Diana Dawid

+48 501 971 21

ddawid@esus-it.com

Adrian Komperda

+ 48 530 453 637

ddawid@esus-it.com

Mateusz Barański

+48 510 167 750

mbaranski@esus-it.com

Jakub Staniec

+ 48 787 559 193

jstaniec@esus-it.com

Łukasz Baran

+ 48 530 980 009

lbaran@esus-it.com

RMA(REKLAMACJE)

DZIAŁ LOGISTYKI

Kacper Kobyliński

Lnajnigier@esus-it.com

Sylwia Karczewska

skarczewska@esus-it.com

Marek Kwiatkowski

logistics@esus-it.com

KSIĘGOWOŚĆ

CONTENT

CEO

Emilia Władyczak

ewladyczak@esus-it.com

Adam Cichy

acichy@esus-it.com

Szymon Drobiński

sdrobinski@esus-it.com

ZNAJDZIESZ NAS TUTAJ

Dbamy o Twoją prywatność

Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij
pixel