Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

SERWERY HP

( ilość produktów: 6 )

Serwery HP ProLiant 

Rozwiązania serwerowe HP z serii ProLiant to jedne z najchętniej wybieranych serwerów, ze względu na ich wydajność i stosunkowo niewielki rozmiar. Dzięki temu oferują mnogość zastosowań, w zależności od wybranego profilu użyteczności. Serwery HP to doskonały wybór dla małych firm, w których liczy się efektywność przesyłania danych, choć sprawdzają się też wszędzie tam, gdzie trzeba przechować dużo pakietów danych w trybie nieprzerwanej pracy.  

Serwery HP w linii ProLiant występują w kilku wersjach, a w naszej ofercie pojawiają się te 7, 8. i 9. generacji, dostosowane do potrzeb przedsiębiorców. Cechą, która ma wpływ na powszechne wykorzystanie tych serwerów, jest ich niewielki rozmiar w korelacji do oferowanych możliwości. Zawarte w serwerach HP procesory Intel Xeon gwarantują doskonałą jakość pracy urządzenia, przewidzianą do zastosowań w środowisku IT.  

Wśród dostępnych w naszej ofercie serwerów HP znajdziesz kompletne maszyny, wyposażone w niezbędne podzespoły, w tym dobrej jakości pamięć RAM, działającą w oparciu do format DDR3 lub DDR4. Dzięki temu możesz dobrać sprzęt, który sprawdzi się odpowiednio do przechowywania dużych ilości danych i udostępniania ich w ciągłym trybie pracy, a jednocześnie będzie energooszczędny. Przy ciągłej pracy sprzętu nawet niewielkie różnice w poborze prądu mają duże znaczenie – w końcu serwer pracuje nieprzerwanie przez wiele lat. Dlatego też warto wybrać sprawdzone rozwiązania, które pozwolą oszczędzać energię. 

Serwery dla firm 

Serwery marki HP z serii ProLiant to urządzenia tworzone w technologii dwu- i wielordzeniowej, zapewniające stabilne środowisko pracy w każdej firmie. Seria produktów obejmuje także niewielkie serwery o dużych możliwościach MicroServer z pamięcią RAM ECC, która wspomaga kontrolę przesyłanych plików i umożliwia ich naprawę w czasie rzeczywistym. Takie rozwiązanie wpływa na stabilność serwera, dzięki czemu jest on dobrze przystosowany do ciągłego trybu pracy z danymi. 

Wśród serwerów polecanych firmom w wymiarze korporacyjnym, znajdziesz serwery ProLiant 8. generacji, które są wyposażone w dyski SATA. Umożliwiają one doskonałą jakość przechowywania dużej ilości danych. Dzięki odpowiednio dobranej kości RAM zyskujesz urządzenie gotowe do ciągłej pracy, które szybko odpowiada na żądania i pozwala na sprawne zarządzanie paczkami danych.

Serwery HP – oferta

Wśród serwerów HP polecanych przedsiębiorcom, warto zwrócić uwagę na przystosowanie produktu do pracy na dużych paczkach danych. Wybierając serwer HP do swojej firmy, sprawdź parametry poszczególnych podzespołów i dobierz urządzenie, które będzie zapewniać efektywną pracę, a jednocześnie okaże się energooszczędnym rozwiązaniem, przystosowanym do ciągłej, wieloletniej pracy. 

Serwery HP są wyposażone w komponenty dobrej jakości, które zapewniają sprawne funkcjonowanie wszystkich podzespołów, wpływając na stabilność pracy serwera. Warto zwrócić uwagę na pamięć RAM stosowaną w serwerach – w tym wypadku dobrze jest wybrać pojemne kości, które mogą, ale nie muszą charakteryzować się odpowiednio wysokim taktowaniem. Korzystną opcją jest stosowanie pamięci RAM ECC, która wpływa na stabilizację systemu i podnosi jakość pracy urządzenia.  

Serwery powinny także operować na podzespołach z zapewnieniem odpowiedniego chłodzenia. Ciągła praca serwera wymaga efektywnego chłodzenia, a zarazem energooszczędnych rozwiązań. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze rozwiązania serwerowe HP, które umożliwią Ci wprowadzenie sprawnego systemu zarządzania danymi. Wybierz serwer HP z serii ProLiant, aby prowadzić firmę z maksymalną efektywnością.  

Niewielkie urządzenia HP znajdują zastosowanie zarówno w niedużych przedsiębiorstwach, jak i sprawdzają się w roli stacji przechowywania danych, wszędzie tam, gdzie konieczne jest gromadzenie dużych paczek danych. Ze względu na możliwość wymiany poszczególnych komponentów, z łatwością przystosujesz serwer do swoich potrzeb, a my pomożemy Ci dobrać wszystkie niezbędne podzespoły. 

pixel