MOŻLIWOŚĆ WYMIANY

BEZPROBLEMOWE ZWROTY

FACHOWE DORADZTWO

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ACCESS POINTY

( ilość produktów: 210 )

Punkty dostępowe w biurze

Sieć Wi-Fi to obecnie standard nie tylko w domach. Także w dużych biurach odchodzi się od stosowania przewodowych łączy internetowych. Aby maksymalnie usprawnić dostęp do Internetu stosuje się Access Pointy rozszerzające zasięg sieci lokalnej, które pozwalają na łączenie urządzeń bezprzewodowych z Internetem i serwerami.

Chcąc maksymalnie zwiększyć możliwości sieci, dobierz punkt dostępowy, który spełni najważniejsze kryteria techniczne. Przede wszystkim, zwróć uwagę na siłę nadajnika i obsługiwane rodzaje komunikacji – większość modeli obsługuje standard Wi-Fi. W naszej ofercie znajdziesz Access Pointy pracujące na częstotliwości 2,4 GHz, 5 GHz, jak i te, które łączą obydwa te standardy.

W biurach i na dużych powierzchniach firmowych, np. w magazynach, sprawdzą się Access Pointy z możliwie wysoką siłą nadajnika – 26 dBm to maksymalna dopuszczalna moc, regulowana prawem europejskim. Dzięki temu zyskasz najlepszy możliwy zasięg sieci. Zwróć też uwagę na anteny. W naszej ofercie znajdziesz Access Pointy z zewnętrznymi, jak i wbudowanymi antenami, które będą podbijać jakość sygnału i pokryją zasięgiem większy obszar. Warto wybrać modele z modułem PoE (Power over Ethernet), których instalacja nie wymaga stosowania osobnego zasilania sieciowego, a wystarczy jedynie połączyć je z routerem lub switchem.

Access Pointy w domu

Nowoczesność w domach wymaga zbudowania dobrej sieci internetowej, która pozwoli na zarządzanie automatyką domową bez komplikacji. Dzięki Access Pointom łatwo osiągniesz najwyższy możliwy poziom łączenia radiowego urządzeń, które mają wpływać na komfort Twojej codzienności. Stosuje się je nie tylko w celu ułatwienia dostępu do personalnych urządzeń sieciowych, jak komputery, telewizory i drukarki, ale także do uzyskania maksymalnej funkcjonalności systemów smart home.

Dzięki zastosowaniu punktu dostępowego zwiększysz zasięg sieci nie tylko w obrębie budynku, ale i poza nim. Z łatwością skorzystasz z możliwości Internetu w ogrodzie, a co za tym idzie, nie będzie konieczności stosowania okablowania do łączności systemów zdalnego zarządzania bramami wjazdowymi czy kamerami.

Punkt dostępowy – jaki wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz punkty dostępowe dostosowane do Twoich preferencji i potrzeb. Proponujemy dobór urządzeń na podstawie przewidywanych zastosowań – możesz zdecydować się na pojedynczy Access Point, który obejmie zasięgiem cały dom, lub zestaw kilku Access Pointów do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynku. Stwórz najlepszej jakości sieć urządzeń lokalnych i dobierz sprzęt z portami PoE. Dzięki temu będziesz mógł zasilić Access Point wyłącznie poprzez podłączenie go do routera. Jeśli nie jesteś pewien, które urządzenie będzie odpowiednie, napisz do nas – nasi specjaliści udzielą Ci profesjonalnej porady.

pixel