MOŻLIWOŚĆ WYMIANY

BEZPROBLEMOWE ZWROTY

FACHOWE DORADZTWO

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

CISCO

( ilość produktów: 273 )

Switche Cisco

Cisco, jako lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferuje szeroką gamę przełączników (switchy), które są niezbędne do budowy i utrzymania zaawansowanych infrastruktur sieciowych. Przełączniki Cisco są projektowane tak, aby sprostać różnorodnym wymaganiom, od prostych zastosowań biurowych po skomplikowane architektury centrów danych i chmur. Niezależnie od skali działalności, produkty Cisco gwarantują wysoką wydajność, niezawodność oraz zaawansowane możliwości zarządzania siecią.

Wysoka niezawodność i wydajność produktów Cisco

Przełączniki Cisco zapewniają stabilność pracy i minimalizację czasu przestoju, co jest kluczowe dla biznesów o każdej wielkości. Zaawansowana technologia i rygorystyczne testy, które są standardem w produkcji Cisco, składają się na wyjątkową jakość tych urządzeń.

Zaawansowane funkcje zarządzania

Cisco oferuje zarówno przełączniki zarządzalne, jak i niezarządzalne, dając użytkownikom elastyczność w dostosowywaniu funkcjonalności sieci do indywidualnych potrzeb. Opcje zarządzania obejmują zarówno lokalne, jak i zdalne podejścia, co jest wygodne dla administratorów systemów.

Zabezpieczenia

Bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych aspektów sieci, a przełączniki Cisco są wyposażone w kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa, które chronią przed zagrożeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Funkcje te obejmują listy kontrolne dostępu, kontrolę stormingu broadcast i wiele innych.

W naszej ofercie posiadamy przełączniki sieciowe Cisco, które są podzielone na różne serie dostosowane do specyficznych potrzeb użytkowników. Oto przegląd głównych grup produktów Cisco dostępnych w ofercie:

Cisco Business

Ta linia produktów jest idealna dla małych i średnich przedsiębiorstw poszukujących ekonomicznych, ale potężnych rozwiązań sieciowych. Switche z tej serii oferują niezbędne funkcje zarządzania i zabezpieczeń, które są łatwe w konfiguracji i utrzymaniu, co czyni je idealnym wyborem dla firm z ograniczonymi zasobami IT.

Cisco Catalyst

Seria Catalyst jest jedną z najbardziej znanych i zaufanych linii produktów Cisco. Przełączniki te są wykorzystywane głównie w dużych korporacjach i centrach danych. Oferują zaawansowane funkcje zarządzania, wysoką wydajność i skalowalność, co pozwala na budowanie złożonych i wysoce zabezpieczonych sieci.

Cisco Meraki

Produkty Meraki są znane z wyjątkowej łatwości zarządzania dzięki chmurowemu interfejsowi zarządzania, który umożliwia kontrolę nad infrastrukturą sieciową z dowolnego miejsca na świecie. To idealne rozwiązanie dla firm, które chcą minimalizować czas poświęcony na konfigurację i zarządzanie swoją siecią.

Cisco Nexus

Przełączniki Nexus są przeznaczone do zastosowań w centrach danych i obsługują bardzo wysokie prędkości transmisji danych, sięgające setek gigabitów na sekundę. Są to urządzenia przeznaczone do obsługi intensywnego ruchu danych, oferujące zarówno wysoką wydajność, jak i niezawodność.

Cisco IES

Ta grupa produktów skupia się na rozwiązaniach przemysłowych, które są odporne na ekstremalne warunki środowiskowe. Są idealne do zastosowań w trudnych warunkach, takich jak produkcja przemysłowa, gdzie standardowe rozwiązania sieciowe mogłyby zawieść.

Każda z tych serii została zaprojektowana z myślą o spełnieniu różnych wymagań technicznych i biznesowych, co sprawia, że oferta Cisco jest kompleksowa i może być dostosowana do niemal każdego środowiska pracy. W ofercie Esus IT znajdziesz szeroką gamę produktów Cisco, które można dostosować do konkretnych potrzeb twojego przedsiębiorstwa.

 

cisco-logo Odkryj różnicę w obsłudze klienta - Jako partnerzy Cisco
z certyfikowanymi doradcami, oferujemy ekspertyzę i wsparcie
na najwyższym poziomie, które pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie dla Twojej firmy.
pixel