HPE

Moduł SFP HPE JD118BR LC 1 Gbps SFP 500 m

Moduł SFP HPE JD118BR LC 1 Gbps SFP 500 m
  • Moduł SFP HPE | JD118BR | 1 Gbps SFP | 500 m
  • Oznaczenie Producenta: JD118BR
  • Model producenta: JD118BR
  • Producent: HPE
  • Kompatybilność: HPE
  • Wspierany typ kabla: Światłowód wielomodowy
  • Typ złącza: LC
  • TX długość fali: 850 nm
  • RX długość fali: 850 nm
  • Sprawdź pełną specyfikację
    878,59 zł netto 1 080,67 zł brutto
    / szt.
    status_icon%d Wysyłka od 2 do 7 dni, zapytaj o dokładny termin dostawy (sales@esus-it.com)
    Dodaj do listy zakupowej Dodaj do porównania Produkt zamówimy dla Ciebie Wsparcie techniczne14 dni na zwrot lub wymianę towaruLeasing dla firm

    Darmowy zwrot

    Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
    Pokaż szczegóły
    14 dni na odstąpienie od umowy
    Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
    Bez stresu i obaw
    Dbamy o Twoją wygodę, dlatego w naszym sklepie dokonasz zwrotu na korzystnych warunkach.
    Darmowy zwrot
    Przy zwrocie towaru, pokryjemy koszt przesyłki zwrotu.
    Parametry produktu:
    • Oznaczenie ProducentaJD118BR
    • Model producentaJD118BR
    • ProducentHPE
    • KompatybilnośćHPE
    • Wspierany typ kablaŚwiatłowód wielomodowy
    • Typ złączaLC
    • TX długość fali850 nm
    • RX długość fali850 nm
    • Prędkość transmisji1 Gbps SFP
    • Maksymalna długość kabla500 m
    • Ilość w opakowaniu1-Pack
    • Stanodnowiony przez producenta
    • Gwarancja1 rok
    • Typ produktuWkładka SFP
    Masz pytania do produktu?
    Jeżeli powyższe informacje są dla Ciebie niewystarczające, prześlij nam swoje pytanie. Postaramy się na nie odpowiedzieć.
    Zadaj pytanie
    Zapytaj o produkt

    Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

    Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

    Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
    Napisz swoją opinię
    Twoja ocena:
    5/5
    Dodaj własne zdjęcie produktu:
    Nasza gwarancja PLUS to usługa polegająca na przedłużeniu standardowego okresu gwarancyjnego. W naszym sklepie po odesłaniu towaru od razu wymieniamy go na odpowiednik i odsyłamy go do Ciebie. Nie musisz czekać na realizację naprawy!

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Polityką dotyczącą cookies
    Zamknij
    pixel