Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dostawa i płatność

PRZYPOMINAMY, ŻE W CIĄGU 14 DNI OD MOMENTU OTRZYMANIA TOWARU MAJĄ PAŃSTWO PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMÓW ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ
WIĘCEJ INFORMACJI O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ ZNAJDĄ PAŃSTWO TUTAJ!

Koszt wysyłki przesyłek krajowych

Płatność przed wysyłką
InPost logo logo InPost Kurier - standard (wysyłka do 13) 14,12 PLN
Fedex Fedex 18,00 PLN
UPS logo UPS 18,00 PLN
InPost Paczkomat logo Paczkomat InPost - wszystkie rozmiary (wysyłka do 13) 15,84 PLN
odbiur osobisty Odbiór osobisty GRATIS!
Płatność przy odbiorze
InPost logo logo InPost Kurier - standard (wysyłka do 13) 15,35 PLN
Fedex Fedex 22,00 PLN
UPS logo UPS 23,00 PLN
InPost Paczkomat logo Paczkomat InPost - wszystkie rozmiary (wysyłka do 13) *
odbiur osobisty Odbiór osobisty GRATIS!

* - koszt wysyłki za pobraniem jest generowany automatycznie na podstawie wartości zamówienia według zasady: 12,50 zł + 1,3% od wartości zamówienia i będzie widoczny po etapie wyboru dostawy przy składaniu zamówienia.

Wysyłka towarów wybranym przewoźnikiem odbywa się do godziny 15:00 w dni robocze. Po tej godzinie, jeśli będzie możliwość wysłania innym przewoźnikiem jeszcze tego samego dnia, wówczas Kupujący będzie o tym informowany. Zmiana przewoźnika tylko za zgodą Kupującego.

Koszt wysyłki przesyłek zagranicznych

Płatność przed wysyłką
UPS logo UPS 100,00 PLN
UPS logo UPS Saver 250,00 PLN

Wysyłamy do nastepujących krajów

Austria, Belgia, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Rosja, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Pakowanie paczek i bezpieczeństwo

Wszystkie wysyłane przez nas paczki są profesjonalnie pakowane. Każda przygotowywana przez nas przesyłka pakowana jest w karton oraz w kopertę bąbelkową odpowiednio zabezpieczająca zawartość zamówienia przed uszkodzeniem. Odbierając paczkę na poczcie, bądź u listonosza/kuriera prosimy zwrócić uwagę czy paczka nie jest naruszona oraz czy paczka nie nosi śladów uszkodzenia.

W przypadku wątpliwości prosimy o komisyjne otwarcie przesyłki w urzędzie pocztowym. Mogą Państwo także odczytać z paczki wagę przesyłki i porównać ją z realną wagą otrzymanej paczki.

W przypadku wątpliwości co do stanu przesyłki kurierskiej mogą ją Państwo otworzyć komisyjnie razem z kurierem. Prosimy sporządzić wtedy protokół otwarcia przesyłki.

pixel